اکستنشن مو فر برای خانم‌های فرفری که مو کم‌پشتی دارند، بسیار عالی است. در مرکز فرفری سنتر به عنوان تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران، تمامی خدمات فرفری‌ها نظیر کوتاهی مو فر، شینیون مو فر، لایت مو فر، اکستنشن موی رنگی و ... را به صورت تخصصی انجام می‌گیرد. ما در مرکز فرفری سنتر برای پرپشت کردن مو و زیباتر کردن مو فر از تکنیک اکستنشن موی فر استفاده می‌کنیم.

متخصصان ما با تخصص و مهارت بالایی که در زمینه اکستنشن مو فرفری دارند، بدون آسیب به مو شما، اکستنشن 100%طبیعی فر نچرال‎ را ایجاد کرده و فرفری‌های شما را پرتر می‌کنند. اکستنشن فر مو شامل دو دسته اکستنشن مو فر طبیعی و اکستنشن موی فر مصنوعی‎ است. ما در مرکز فر فرفری سنتر با خرید اکستنشن موی فر، اکستنشن فر طبیعی با حالتی نچرال را با بهترین قیمت اکستنشن مو ارائه می‌کنیم.

اکستنشن مو فر

انواع اکستنشن موی فر در مرکز فرفری سنتر

ما در مرکز فرفری سنتر به صورت تخصصی و اصولی خرید اکستنشن موی فر و نصب انواع اکستنشن مو حالت دار را برای شما عزیزان فرفری انجام می‌دهیم. ما انواع اکستنشن فرفری مثل موارد زیر را با بالاترین مهارت ارائه می‌دهیم:

 • اکستنشن مو فر کوتاه
 • اکستنشن مو فر ریز
 • اکستنشن موی رنگی
 • اکستنشن فر
 • اکستنشن موی فر بلند
 • فر سیم تلفنی
 • و...

برای داشتن بهترین انتخاب ممکن جهت انجام اکستنشن مو فر طبیعی کافیست فرم زیر را پر نمایید، تا همکاران ما با شما عزیزان تماس بگیرند.

مشاوره رایگان خدمات

مرکز فرفری سنتر

انواع اکستنشن مو فر

اکستنشن از نظر جنس، به دو دسته اکستنشن مو فر طبیعی و اکستنشن موی فر مصنوعی‎ تقسیم‌بندی می‌شود. در ادامه به تعریف هرکدام از این انواع خواهیم پرداخت:

اکستنشن مو فر طبیعی

اکستنشن طبیعی مو به علت ساختاری 100% طبیعی، بهترین اکستنشن مو به شمار می‌رود. این مدل با خرید موی فر طبیعی و پس از هم اندازه کردن تارهای مو در روندی تخصصی، آن‌ها را برای استفاده به‌صورت دسته‌ای جمع‌آوری می‌کنند. این نوع اکستنشن مانند مو طبیعی فرد امکان شستشو با شامپو و حتی تغییر رنگ و استفاده از ابزارهای حرارتی را دارد.

ما در مرکز فر فرفری سنتر با خرید موی فر طبیعی، بهترین اکستنشن مو را با بهترین قیمت اکستنشن موی فر برای شما انجام می‌دهیم.

اکستنشن موی فر مصنوعی

اکستنشن مصنوعی از مواد شیمیایی از جنس پلاستیک یا فیبروهای مصنوعی ایجاد می‌شود. بلندی و ضخامت تارهای آن نیز بوسیله دستگاه تنطیم می‌گردد.

این مدل هرچقدر طبیعی و ظریف‌تر به نظر برسد، دارای قیمت و کیفیت بالاتری است. اغلب اکستنشن موی فر مصنوعی برخلاف طبیعی امکان شستشو، حالت‌دهی و رنگ‌گذاری را ندارند. همچنین این مدل در تماس با ابزارهای حرارتی ساختار خود را از دست خواهد داد.

ما در مرکز فر فرفری سنتر به صورت کاملا حرفه‌ای با خرید اکستنشن موی فر و خرید موی فر طبیعی، اکستنشن 100%طبیعی فر نچرال‎ را برای شما با دوام بالا ایجاد می‌کنیم.

نصب انواع اکستنشن مو

بهترین اکستنشن مو به روش‌های مختلفی مانند گیره، فیوژن، بافت و باند و ... انجام می‌شود. در زیر به کاربردی‌ترین مدل‌های اکستنشن مو فر ریز و درشت و حتی اکستنشن مو حالت دار اشاره می‌کنیم:

اکستنشن مو کلیپسی یا گیره ای

این نوع اکستنشن، از پرطرفدارترین انواع اکستنشن موی فر بلند به شمار می‌رود. در روند نصب اکستنشن گیره‌ای، تارهای دسته بندی شده مو روی پایه سیلیکونی یا پارچه‌ای قرار می‌گیرند. سپس چند گیره مخصوص اکستنشن، در بخش زیرین پایه تعبیه می‌گردد.

این گیره‌های مخصوص موجب اتصال اکستنشن به مو طبیعی فرد می‌شود. اکستنشن گیره‌ای به راحتی نصب می‌شود و در دسته اکستنشن‌های موقت قرار می‌گیرد. این نوع بهترین اکستنشن مو است زیرا به راحتی نصب و کنده می‌شود و کمترین آسیب را به مو فرد وارد می‌سازد.

اکستنشن فر چسبی

این نوع اکستنشن، با چسب دو طرفه به مو متصل می‌شود. در این سبک، هر دسته از اکستنشن فر، طراحی دو تکه خواهد داشت. برای نصب این اکستنشن، متخصص باید ابتدا دسته‌ای از مو را جدا کند و آن را بین دو تکه اکستنشن قرار دهد.

سپس با حرارت اتو مو و ... اکستشن را به مو متصل کند. نصب اکستنشن مو با چسب تخصصی بوده و به متخصصی مجرب نیاز دارد. چراکه در صورت اشتباه در تنظیم حرارت آسیب‌های جدی برای ریشه و تارهای مو شما به دنبال خواهد داشت.

اکستنشن مو با چسب، در دسته اکستنشن‌های نیمه دائمی قرار گرفته و بین 6-8 هفته ماندگاری دارد. از طرفی چسب، به دلیل چربی مو و فشارهای فیزیکی، در طول زمان مقاومت خود را از دست می‌دهد.

اکستنشن فر مو دوخت

نصب اکستنشن دوخت فرایندی تخصصی و ظریف است که نیاز به تکنسین‌ها و متخصصانی مجرب دارد. در طی نصب این نوع اکستنشن، متخصص در قسمت پایه مو و نزدیک به ریشه، چند بافت ظریف ایجاد می‌کند.

سپس دسته‌های نازک اکستنشن را به این بافت‌ها می‌دوزد. این روش اکستنشن، بسته به حجم آن بین 2-8 ساعت طول می‌کشد. این اکستنشن نیمه دائمی بوده و باتوجه به مراقبت فرد بین 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد.

اما توجه به این نکته ضروری است که این نوع می‌تواند روی رشد طبیعی مو اثر بگذارد. از این رو هر 2-4 هفته نیاز به ترمیم خواهد داشت.

اکستنشن مو فیوژن

این مدل یکی از جدیدترین انواع اکستنشن مو محسوب می‌شود که برای نصب آن تخصص و تجربه بالایی نیاز است. از این رو باید حتما در آرایشگاه‌ها و مراکز تخصصی نصب گردد.

فیوژن در واقع به دسته‌های باند شده اکستنشن می‌گویند که به صورت آماده در بازار وجود دارند. نصب این مدل اکستنشن توسط چسب مایع و دستگاه مخصوص حرارتی انجام می‌شود. این تکنیک به سبب نصب با چسب حرارتی تفنگی، ممکن است به تار موهای طبیعی فرد آسیب وارد سازد.

از این رو می‌توان گفت اکستنشن فیوژن سلامت فولیکول‌های مو را به خطر می‌اندازد. اگر شما موهایی سالم و قدی ندارید، این نوع اکستنشن برای شما مناسب نیست. اما فیوژن‌ها دوام زیادی داشته و اکستنشن نیمه دائمی به شمار می‌روند.

باتوجه به رشد طبیعی موها، این اکستنشن 2-3 ماه یکبار به تمدید نیاز دارد. در غیر این صورت به علت فشار زیاد به ریشه، موجب ریزش مو می‌گردد.

اکستنشن مو میکرو لینک

میکرو لینک نوعی اکستنشن بوده که نصب آن بدون استفاده از چسب و حرارت است. نصب این نوع اکستنشن نیاز به مهارت بالایی دارد و باید در مرکز تخصصی انجام شود. در روند نصب این نوع اکستنشن، دسته اکستنشن و مو را با مهره‌های ریز یا آستری از جنس سیلیکون اتصال می‌دهند.

در ادامه با کمک ابزار مخصوص، مهره را در محل اتصال اکستنشن فیکس می‌کنند. اجرا ناصحیح این تکنیک موجب ریزش شدید و آسیب به مو می‌شود. همچنین اگر مهره بیش از اندازه سفت باشد، کشش و فشار به ناحیه فولیکول مو وارد می‌کند.

این نوع اکستنشن بین 4 تا 6 ماه ماندگاری داشته و نیمه دائمی است. اما چون موها رشد طبیعی دارد و با رشد مو محل اکستنشن جابجا می‌شود، هر 2 ماه یکبار نیاز به تمدید دارد.

فواید اکستنشن مو فر

اکستنشن مو حالت دار یا اکستنشن مو فر ریز دارای مزایا و فواید بسیاری است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • پرپشت‌تر نشان دادن موهای فر با اکستنشن مو حالت دار
 • روش بلندتر شدن سریع موها
 • عدم استفاده از دکلره و رنگ با انجام اکستنشن مو رنگی فر یا اکستنشن موی رنگی.

نحوه مراقبت از اکستنشن فر مو

مهم‌ترین نکته‌ای که باید بعد از اکستنشن مو فرفری یا اکستنشن موی فر بلند انجام دهید، مراقبت از آن است که در ادامه به برخی مراقبت‌های بعد از آن اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از شامپو مرطوب کننده
 •  استفاده از نرم کننده: به دلیل اینکه اکستنشن مو فر مجعد شما روغن و مواد مغذی طبیعی روی سر را دریافت نمی‌کند باید از یک نرم کننده مناسب مو فر استفاده کنید و از آن غافل نشوید.
 • جدا کردن صحیح اکستنشن موی رنگی: اگر اکستنشن‌های مجعد و فرفری شما گره خورد، بهترین روند باز کردن آن این است که مو را خیس کنید. سپس با استفاده از یک شانه با دندانه پهن استفاده کنید و به آرامی اکستنشن مو فر دائم ریز خود را حرکت دهید و از پایین شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا اکستنشن‌های فرفری شما بدون گره شوند.
 • شستشوی منظم مو: اگر اکستنشن موی رنگی با دوخت یا اکستنشن مو دم اسبی مجعد یا گیره‌دار دارید، تنها یکبار شستشو در هفته کافیست. با این کار اکستنشن‌های فرفری شما دوام بیشتری خواهند داشت.
 • عدم استفاده از ابزارهای حرارتی برای اکستنشن مو حالت دار
 • استفاده از اکسسوری‌های درست برای عدم برهم خوردن اکستنشن مو حالت دار
اکستنشن مو فر حرفه ای

خشک شدن اکستنشن فر در هوای آزاد

یکی از بهترین کارها برای مراقبت از اکستنشن موی رنگی، اکستنشن موی فر بلند، کوتاه و ... ، خودداری از حرارت زیاد به آن است. استفاده بیش از حد از گرما ظاهر خشک و کسل کننده به اکستنشن‌های شما می‌دهد. بنابراین بعد از شستشو اجازه دهید تا اکستنشن‌های فر مو شش ماهه شما در هوای آزاد خشک شوند.

محافظت از اکستنشن مو فرفری در هنگام خواب

حتما شب‌ها مو خود را بپوشانید تا اکستنشن‌ها گره نخورند. برای این کار می‌توانید اکستنشن مو فر طبیعی را در یک روسری ابریشمی بپیچید یا فرهای خود را در شب آناناسی کنید. همچنین می‌توانید از کلاه ابریشمی استفاده کنید.

قیمت اکستنشن مو فر چقدر است؟

قیمت اکستنشن موی فر بستگی به حجم و اندازه مو دارد. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت اکستنشن موی فر بلند در مرکز فرفری سنتر با ما در تماس باشید. ما در مرکز فر فرفری سنتر با خرید موی فر طبیعی و خرید اکستنشن موی فر باکیفیت، زیبایی و سلامتی شما را تضمین می‌کنیم.

اکستنشن طبیعی بهتر است یا مصنوعی؟

درصورتی که به دنبال اکستنشن موی فر بلند مقاوم و ماندگار برای استفاده دائم هستید، باید اکستنشن مو فر طبیعی را در مرکز فر فرفری سنتر تجربه کنید. اکستنشن مصنوعی دارای دوام و مقاومت کمی است و برای موارد موقت توصیه می‌شود.