کراتینه مو فر

کراتینه مو فر تضمینی باکیفیت عالی

کراتینه مو فر یکی از خدمات تخصصی ما در مرکز فرفری سنتر است. مو فر جذابیت خاص و ویژه‌ای دارد . اما پیچ و تاب‌های مو فر با این وجود اینکه بسیار زیباست، نگهداری آن کمی سخت است و گاهی وز می‌شود. وزی مو فر ظاهر زیبای مو فر را از بین می‌برد. ما در مرکز فرفری سنتر، بازسازی حلقه‌های فر را با بهترین مواد و متریال انجام می‌دهیم تا ظاهر مو فرفری شما براق و زیباتر شود. همچنین اگر از مو وز، خشک و شکننده و پر از موخوره خود خسته شده‌اید، کراتینه مو برای شما بهترین انتخاب است.

ما در مرکز فرفری سنتر با کراتین و صافی مو فر ضمن ایجاد حالتی صاف و درخشان با بازگردانی رطوبت از دست رفته تارهای مو، لطافت و شادابی بی نظیری به مو می‌بخشیم و حالت خشکی و شکنندگی مو را کاهش می‌دهیم. در مرکز فرفری سنتر با بهترین مواد و متریال و توسط افراد متخصص و حرفه‌ای کراتینه مو فر را انجام می‌دهیم تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید.

مرکز فرفری سنتر

بهترین کراتین برای مو فر در مرکز فرفری سنتر

کراتین، پروتئینی است که در حالت طبیعی در مو شما وجود دارد. این نوع پروتئین دارای حجم زیادی از اسید آمینه مفید است و نقش مهمی در ایجاد استحکام و حفظ شادابی مو شما ایفا می‌کند. اما گاهی عدم رسیدگی به مو فر و استفاده زیاد از محصولا ت شیمیایی و ابزارهای حرارتی باعث از دست رفتن کراتین موجود در ساختار مو می‌شود. ما در مرکز فرفری سنتر با رساندن مواد نرم کننده به ساقه مو و رطوبت رسانی عمقی مو، ساختار کوتیکول مو را ترمیم می‌کنیم.

در ابتدا مواد کراتین را با توجه به حجم و اندازه مو شما بر روی مو می‌گذاریم و با جدیدترین تکنیک‌های روز، احیا و صافی مو فر را انجام می‌دهیم. خدمات کراتین درمانی از روش‌های موثر برای بهبود کیفیت مو آسیب دیده است که ما در مرکز فرفری سنتر با تخصص و مهارت بالا، کراتینه مو فر را انجام می‌دهیم و شما شاهد مو لخت و صاف و ابریشمی خواهید شد.

بازسازی حلقه‌های فر از خدمات تخصصی فرفری سنتر

ما در مرکز فرفری سنتر تنها مرکز تخصصی مو فر در ایران هستیم که بازسازی حلقه‌های فر را برای شما عزیزان با مواد اصل و کیفیت عالی انجام می‌دهیم. بسیاری از خانم‌های فرفری هستند که دوست ندارند فر مو خود را از دست بدهند، اما در عین حال حلقه‌های فر مو در صورت عدم رسیدگی مو فر باز شده و حالت مو فر از دست رفته است. ما در مرکز فرفری سنتر بازسازی حلقه‌های فر را انجام می‌دهیم و با احیا مو فر، حلقه‌های فر را برمیگردانیم و مو فر را براق و زیبا و جذاب می‌کنیم. در واقع با این تکنیک ساقه مو، حالت شاداب و طراوت پیدا می‌کند اما صاف نمی‌شود. ما با تکنیک بازسازی حلقه‌های فر، کاری می‌کنیم که حالت فر مو شما از دست نرود. بلکه کمی وز مو شما گرفته شود و ریشه و ساقه مو شما تقویت شود. با این روش از ریزش مو و ایجاد موخوره برای مو فر جلوگیری می‌کنیم.

فواید کراتین مو فر و مجعد

مزایای کراتین مو فرفری و مجعد عبارت است از:

 • مناسب برای انواع مو :برای کرایتنه مو فر نیازی نیست که حتما مو پر پشت و بدون رنگ و طبیعی داشته باشید. چراکه کراتینه برای انواع مو مناسب است.
 • عدم آسیب به مو: کراتینه مو با مواد عالی و مرغوب هیچ آسیبی به مو وارد نمی‌کند. ما در مرکز فرفری سنتر از بهترین متریال استفاده می‌کنیم و مو شما را شاداب و سالم می‌کنیم.
 • حالت پذیری آسان مو: با کراتین، مو شما کمتر در معرض مواد شیمیایی و دستگاه‌های حرارتی قرار می‌گیرد.
 • تاثیرگذاری بالا:کراتینه مو فر روی انواع مو فر جواب می‌دهد و تاثیرگذاری بالایی روی مو دارد.
 • مراقبت کمتر: کراتینه نیاز به مراقبت کمتری نسبت به روش‌های دیگر صاف کردن مو دارد.
 • احیای ساختار مو: در کراتینه مو فر حفره‌های ساقه مو با کراتین پر می‌شود و همین امر باعث کاهش وزی مو و افزایش صافی، شفافیت و نرمی مو می‌شود. همچنین با کراتین مو فر، رطوبت مو حفظ می‌شود و از خشکی مو در اثر رنگ مو جلوگیری می‌شود.
 • عدم عوارض جانبی
 • افزایش شانه پذیری مو: به دلیل اینکه بعد از کراتینه، مو نرم و لخت می‌شود، به راحتی شانه می‌شود و مو گره نمی‌خورد.
 • مناسب برای خانم‌ها و آقایان
 • تقویت مو: ما در مرکز فرفری سنتر از موادی استفاده می‌کنیم که سرشار از ویتامین‌های مورد نیاز مو است و این ویتامین‌ها ضمن صافی و درخشندگی که به مو می‌دهند، سبب تقویت و احیای مو می‌شوند.
 • صرفه جویی در زمان: با کراتینه مو فر دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها با اتو مو و سشوار، آنها را درست کنید. با یک حرارت ملایم سشوار، مو شما صاف، لخت و براق می‌شود.

سوالات پر تکرار

در ادامه به سوالات پرتکرار شما عزیزان درباره خدمات کراتینه مو فر پاسخ داده‌ایم:

کراتینه مو فر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از وز مو و خشکی و شکستگی فرفری‌های خود خسته شده‌اید، بهترین راهکار برای شما کراتینه کردن است.  مو غیر قابل کنترل را می‌توان با کراتین مو برای مو فر شده تحت کنترل درآورد. ما در مرکز فرفری سنتر با مواد صاف کننده، آسیب‌های کوتیکول و فولیکول مو را ترمیم می‌کنیم و این مواد را مانند یک لایه ضخیم روی ساقه مو را می‌پوشانیم و مو را صاف می‌کنیم. البته اگر دوست ندارید فر مو خود را از دست بدهید، ما در مرکز فرفری سنتر بازسازی حلقه‌های فر را انجام می‌دهیم.

آیا کراتینه مو فر و وز عوارض دارد؟

دو نکته مهم هستند که نتیجه کار را تحت تاثیر قرار می‌دهند. اولین نکته کیفیت مواد کراتینه است. دومین مورد انتخاب یک آرایشگر متخصص و ماهر برای کراتینه مو فر است. کسی که کراتینه مو فر را انجام می‌دهد، باید تجربه لازم را داشته باشد و نحوه اتو کشی مو را به طور صحیح و اصولی انجام دهد. ما در مرکز فرفری سنتر به صورت تخصصی انواع خدمات مو فر از جمله کراتینه مو فر را با مواد استاندارد و باکیفیت و اصل انجام می‌دهیم.

آیا کراتینه مو فر با صاف کننده مو یا ریلکسر تفاوت دارند؟

بله. این دو روش باهم متفاوت هستند. چراکه کراتینه به صورت موقتی است و بعد از چند بار شستشو از بین می‌روند، اما ریلکسرهای شیمیایی، دائمی هستند. همچنین مواد تشکیل دهنده این دو تکنیک باهم متفاوت هستند. ریلکسرهای شیمیایی ساقه‌های مو را می‌شکنند و بازسازی می‌کنند. در نتیجه مو ضعیف‌تر اما صاف‌تر می‌شود. اما در تکنیک کراتینه، منافذ مو با پروتئین پر می‌شود و مو نرم و درخشان میگردد. اما بعد از چند ماه، این پروتئین‌های تزریق شده، شسته می‌شوند.

آیا می‌توان کراتینه مو فر رنگ شده را انجام داد؟

بله. رنگ مو هیچ محدودیتی برای کراتینه مو فر ایجاد نمی‌کند. اما اگر قصد دارید کراتینه مو فر را انجام دهید، بهتر است ابتدا مو را کراتینه کنید و سپس رنگ کنید. زیرا سالمی مو باعث افزایش ماندگاری رنگ مو و زیبایی آن می‌شود. اما برای لایت مو بعد از کراتینه نباید از دکلره استفاده کنید. چراکه مواد موجود در دکلره باعث آسیب به مو می‌شود.

تفاوت کراتینه احیا و کراتینه صافی برای مو فر چیست؟

کراتینه احیا و بازسازی حلقه‌های فر برای احیای مو آسیب دیده به کار می‌رود و ساختار مو و فر مو حفظ می‌شود. اما در کراتینه صافی علاوه بر احیا، فرهای مو باز می‌شود و مو صاف می‌گردد.

قیمت کراتین مو فر چقدر است؟

به دلیل اینکه اندازه و حجم مو فر متفاوت است، شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت کراتینه مو فر و بازسازی حلقه‌های فر در مرکز فرفری سنتر با ما در تماس باشید.