فر دائم مو در تنها مرکز تخصصی فر مو در تهران 

فر دائم مو به صورت تخصصی از خدمات ما در تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از دید بسیاری، خانم هایی با موهای فر بسیار جذاب تر از خانم هایی هستتند که موهایی صاف و بی حالت دارند! پس اگر می خواهید برای مدتی طولانی از داشتن موهایی فر و جذاب لذت ببرید، باید به دنبال راهی مطمئن برای این کار باشید. به شما پیشنهاد می کنیم که به فر دائم موها فکر کنید!

از طرفی بسیاری از خانم ها ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود را می پسندند و از همین رو هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود می آورند. یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است.
یک روش برای فر کردن موها فر دائم است که به فر شش ماهه معروف است. لازم بذکر است نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و به گونه ای که درست انجام نشود موهایتان آسیب می رسد و چون در  این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی انجام شود. سالن زیبایی سیمین تنها مرکز تخصصی فر دائمی مو در ایران می باشد . حال همراه ما باشید تا کمی بیشتر راجع به این سبک کلاسیک دهه هشتاد صحبت کنیم.

فر دائم مو چیست؟

برای داشتن موهایی فر باید به طور کلی آناتومی موهای شما تغییر کند. تغییری که با استفاده از حرارت و مواد شیمیایی مخصوص امکان پذیر است. موادی که با شکستن پیوند دی سولفید مو، باعث حالت گرفتن و فر شدن موهای شما خواهد شد. برای شروع مراحل انجام فر دائم مو ابتدا باید موها به خوبی شسته، خشک و شانه شود. سپس با ترتیبی خاص، موها به وسیله بیگودی های مخصوص فر پیچیده خواهد شد. باید بدانید درشتی و یا ریز بودن حلقه های فر را می توان با سایز های مختلف بیگودی تنظیم کرد.

مرکز فرفری سنتر

فر شش ماهه

پس از قرار دادن کامل بیگودی ها بر روی مو، نوبت به استفاده از ماده مخصوص فر است که باید تمامی قسمت های پیچیده شده مو به این ماده آغشته شود. سپس با توجه به دستورالعمل مصرف، مدت زمان معینی صبر کرده تا ماده به خوبی اثر کند. در نهایت با باز کردن بیگودی ها، مو به وسیله محلول خنثی کننده کاملاً شسته خواهد شد.

به خاطر داشته باشید کار با مواد فر و حتی پیچیدن بیگودی ها نیاز به مهارت کافی و فرد متخصص در این زمینه را دارد. پس برای گرفتن بهترین نتیجه قبل از انجام فر سعی کنید یک سالن حرفه ای پیدا کنید.

مرکز فر دائم در تهران

با انجام فر دائم شما چیزی در حدود یک سال می توانید حالت موهای خود را به خوبی حفظ کنید. البته این زمان کاملاً بستگی به سرعت رشد موهای شما دارد. فراموش نکنید مواد مورد استفاده در پروسه فر کردن موها، موادی قوی است. از همین رو رسیدگی به موها و تقویت آن پس از انجام فر از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است.

با فر کردن موها شما می توانید تا حد زیادی موهای خود را پر پشت نشان دهید. علاوه بر این با داشتن موهای فر نیاز چندانی به صرف زمان برای شینیون و درست کردن موهای خود برای جشن ها و مهمانی ها نخواهید داشت.

 نکات مهم بعد از انجام فر دائم

اگرچه فر کردن دائم مو نیاز به تخصص و مهارت بالائی دارد، اما مهم تر از آن، مراقبت و نگهداری پس از فر است. پس با رعایت نکات زیر می توانید موهایی فر، سالم و البته جذاب داشته باشید.

  • پس از فر کردن موها به مدت 3 روز از شامپو کردن موها خودداری کنید. تماس آب با موهای شما مانعی ندارد.
  • بهتر است هر سه ماه یکبار کمی موهای خود را کوتاه کنید. با این کار وهای شما سالم و شاداب به نظر می رسد.
  • با استفاده از ماسک مو بصورت هفتگی و ایجاد رطوبت کافی فر موهای شما درخشان و زیبا به نظر خواهد رسید.

فر دائم در بلوار فردوس

“لازم به ذکر است شما  در مرکز فرفری سنتر تحت نظر متخصصین این لاین می توانید تنها بعد از سه روز موهای خود را با استفاده از مواد مخصوص رنگ کنید.”

فر دائم، منظور همان فر 6ماهه است. روش‌های زیادی برای فرکردن مو وجود دارد اما فر دائم در سالن‌های آرایشی و زیبایی توسط متخصصان این زمینه باید انجام شود.

قیمت فر دائم مو  بر چه اساس تعیین می شود؟

از نکات مهم در تعیین قیمت فر مو می‌توان به مواردی مانند نوع جنس موهای شما و قد مو اشاره نمود.

فر دائم سیمین تخصصی‌ترین و اولین مرکز فر دائم در ایران می‌باشد. سالن زیبایی سیمین  پر مشتری‌ترین مرکز فر دائم در کل ایران است. سالن زیبایی سیمین با کسب بالاترین رتبه رضایت مشتری و با استفاده از بهترین برندها و کادری کاملا حرفه‌ای برای خدمات فر دائم همه روزه حتی ایام تعطیل (برای رفاه حال شما عزیزان شاغل) در خدمت شما بانوان زیبا می‌باشد.

گالری فر مو دائم

برای دریافت مشاوره و رزرو نوبت با ما در تماس باشید.