لایت مو فر
مرکز فرفری سنتر

لایت مو فر با بروزترین تکنیک‌های رنگ و مش مو

لایت مو فر با بروزترین تکنیک‌های رنگ و مش به صورت تخصصی با بهترین مارک رنگ مو برای مو فر از خدمات تخصصی ما در مرکز فرفری سنتر است. از آنجایی که مو فر بسیار حساس و شکننده است، رنگ کردن مو فر باید توسط افراد متخصص و حرفه‌ای انجام شود. ما در مرکز فرفری سنتر به صورت تخصصی و اصولی رنگ و هایلایت مو فر را بدون آسیب به فرهای شما انجام می‌دهیم. درست است که هایلایت و رنگ مو برای مو فر و وز دشوار است، اما غیر ممکن نیست. ما در مرکز فرفری سنتر با اطلاعات کاملی که از مو فر داریم، لایت مو فر را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهیم و مو حالت دار شما را زیباتر و جذاب‌تر می‌کنیم.

مراحل رنگ و لایت مو فر در مرکز فرفری سنتر

ما در مرکز فرفری سنتر با کادری مجرب و حرفه‌ای بهترین رنگ و لایت مو فر را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. ما طبق مراحل زیر رنگ و لایت مو فر را انجام می‌دهیم:

  1. در ابتدا مو را می‌شوییم و سشوار می‌کشیم و سپس تقسیم بندی مو فر را انجام می‌دهیم.
  2. سپس با دستکش، انواع تکنیک‌های رنگ و لایت مو فر برای شما عزیزان انجام خواهد شد.
  3. بعد از گذشت مدت زمان خاصی، مو را به کمک شامپو بدون سولفات می‌شوییم و سپس از نرم‌ کننده مخصوص مو فر استفاده می‌کنیم و مو را به طور کامل آبکشی می‌کنیم.

انواع تکنیک‌های رنگ کردن مو فر

ما در مرکز فرفری سنتر از بهترین مواد و متریال برای لایت مو فر استفاده می‌کنیم. با وجود مواد و متریال ما نه تنها به مو شما آسیبی وارد نمی‌شود، بلکه به تقویت مو فرفری شما کمک می‌کنیم. ما در مرکز فرفری سنتر که تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران هستیم، انواع تکنیک‌های رنگ و لایت مو فر را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. این تکنیک‌ها عبارتند از:

مش مو فر سوزنی

برای این نوع مش از ابزارهایی مثل کلاه مخصوص مش یا فویل استفاده می‌کنیم و تارهای ظریف مو فر را جدا می‌کنیم و چند درجه نسبت به زمینه مو روشن می‌کنیم.

رنگ و مش مو فر به روش مون لایت

در این روش تکه زیری مو بلوند می‌شود و بیضی بالای سر تیره خواهد ماند.

مش و هایلایت به روش نواری

در این روش رنگ و مش مو فر، زمینه مو مانند نوار روشن می‌شود تا زمانی که مو موجدار شود. این نوع مش مانند روبان بر روی سر دیده می‌شود.

مش مووی لایت مو فر:

در این روش، مستطیل بالای سر را جدا می‌کنیم و آن را دکلره می‌کنیم و هر تکه را با رنگ‌های فانتزی رنگ می‌کنیم و در نهایت رنگ مو را رنگین کمانی خواهیم کرد.

رنگ و مش مو فر به سبک لولایت:

در این روش قسمت‌هایی از مو را چند درجه تیره می‌کنیم. این روش برای خانم‌های فرفری که مو سفید زیادی دارند بسیار مناسب است. با این تکنیک در مرکز فرفری سنتر، قسمت جلوی مو را روشن و قسمت پشت مو را تیره می‌کنیم.

بالیاژ مو فر:

در روش بالیاژ به مو حالت سه بعدی می‌دهیم و مو را روشن و تیره می‌کنیم.

رنگ و مش مو فر به روش چانک لایت

در این مدل از رنگ و مش مو فر تکه‌های بزرگی از مو را جدا می‌کنیم و با استفاده از فویل مو را چند درجه روشن‌تر می‌کنیم.

هایلایت کردن مو فر بهترین روش رنگ مو برای مو فر کوتاه

در این روش لایه‌هایی از مو که تیره یا متوسط است را حدود 2 تا 3 درجه روشن‌تر می‌کنیم. این روش برای مو فرفری‌هایی که کم پشت هستند، بسیار عالی است.

رنگ و مش مو فر به صورت فریزینگ

در این روش از رنگ و مش مو فر، لایه‌هایی از مو مشکی را حدود 9 درجه به رنگ روشن یا بلوند در می‌آوریم و لایه‌های از مو بلوند که کاملا روشن است را به رنگ مشکی در می‌آوریم.

مش مو فر به روش سان لایت

در این روش از رنگ و مش مو فر فر در مرکز فرفری سنتر، قسمت بالایی سر از ریشه تا وسط سر را تیره می‌کنیم و سپس ساقه مو را با رنگ‌های مصل طلایی و مسی، رنگ و لایت می‌کنیم.

آمبره مو فر

در روش آمبره مو فر، انتهای مو را روشن‌تر از مابقی قسمت‌های ریشه‌ای مو می‌کنیم. ما در مرکز فرفری سنتر آمبره مو فر را به روشی انجام می‌دهیم که هرچه به سمت انتهای مو می‌روید، رنگ مو روشن‌تر می‌شود.

سامبره مو فر

در روش سامبره مو فر کاری می‌کنیم تا در انتهای مو سایه روشن‌هایی از رنگ روشن را در میان مو تیره داشته باشید.

ابزارهای لازم برای رنگ و مش مو فر

ما در مرکز فرفری سنتر، رنگ و مش مو فر را یا شانه، کلاه و فویل انجام می‌دهیم که در ادامه به نحوه رنگ و مش مو فر با استفاده از این ابزارها به صورت جداگانه پرداخته‌ایم:

مش با شانه

در این روش مو را به چند دسته تقسیم می‌کنیم و رنگ را روی دنده شانه مناسب مو فر قرار می‌دهیم. سپس هر لایه از مو را شانه می‌کنیم تا رنگ و مش بر روی مو به صورت شانه‌ای پخش شود.

رنگ و مش مو فر با کلاه

از کلاه برای رنگ و هایلایت‌ مو فر کوتاه و متوسط استفاده می‌کنیم. در این روش کلاه رنگ و مش را روی سر قرار می‌دهیم و تارهایی که از مو که می‌خواهیم روشن‌تر یا تیره‌تر شوند را با قلاب از سوراخ‌‌های کلاه در می‌آوریم. ضخامت تارها کاملا بستگی به سلیقه مشتری دارد. در این روش رنگ مو فر دسته‌های مو به صورت پراکنده و سورنی، تیره یا روشن می‌شوند.

مش با فویل

ما در مرکز فرفری سنتر از بهترین و جدیدترین روش‌ها برای لایت مو فر استفاده می‌کنیم و مو را به بخش‌های مختلف تقسیم می‌کنیم و هر لایه را روی فویل قرار می‌دهیم. بعد از اینکه مواد رنگ را به هر لایه زدیم فویل را می‌بندیم و بعد از مدت زمان مشخصی مو را میشوییم. مش فویل زیبایی و نظم خاصی به مو شما می‌دهد و برای مو فرفری بلند و خیلی بلند و متوسط بسیار زیبا و کاربردی است.

ما در مرکز  فرفری سنتر با تخصص و تجربه بالا در زمینه رنگ و لایت مو فر انواع تکنیک‌های رنگ و مش را برای شما فرفری‌های عزیز با عالی‌ترین کیفیت انجام می‌دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رنگ و لایت مو فر با همکاران ما در تماس باشید.