فر کردن مو شش ماهه جذابیتی منحصر بفرد به چهره بانوان می‌بخشد. اغلب افرادی که موهای صاف و بی حالت دارند، به دنبال راهی برای فر‌ کردن ۶ ماهه مو و فر دائم موی خود هستند. روند فر شش ماهه مو آناتومی و کوتیکول‌های مو شما را تغییر می‌دهد. فر کردن مو با روش‎های مختلفی مانند اتو مو، بابلیس، پیچاندن در بیگودی و ... انجام می‌شود. اما حرارت ایجاد شده بوسیله اتو مو و بابلیس با تکرار مداوم به مو فرد آسیب می‌رساند. از طرفی ماندگاری آن پس از شستن مو از بین می‌رود. فر مو شش ماهه یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن موهای فر زیبا و دائمی است.

آموزش فر دائم شش ماهه (فر 6 ماهه) در خانه به سبب حساسیت مو هر فرد و اهمیت سلامت مو توصیه نمی‌شود. بهتر است برای انجام فر شش ماهه مو با بهترین مواد برای فر کردن مو به مرکز تخصصی فر مو در تهران مراجعه کنید. در مرکز تخصصی فر مو شش ماهه فرفری سنتر، با شناخت ساختار مو شما و استفاده از بهترین مواد فر 6 ماهه، روند فر کردن مو انجام می‌شود.

فر مو شش ماهه

علاوه‌بر استفاده از بهترین مواد فر، قیمت فر کردن مو شش ماهه و هزینه فر موقت مو نیز از فاکتورهای حائز اهمیت به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید فر شیش ماهه جذاب با تضمین سلامت مو و ماندگاری بالا داشته باشید، مرکز فر فرفری سنتر (مرکز فر مو سیمین) بهترین گزینه است. ما در مرکز فرفری سنتر به عنوان تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران، فر شش ماهه موی کوتاه، فر شش ماهه درشت و .. را با بهترین قیمت برای شما ارائه می‌نماید.

قیمت فر شش ماهه مو

در تعیین قیمت فر کردن مو، عوامل زیادی تاثیر دارند. برای نمونه هزینه فر موقت مو با قیمت فر دائم مو متفاوت است. همچنین روش‌های خانگی نیز برای فر کردن موقت یا دائم مو وجود دارد. اما درصورتی که می‌خواهید فر 6 ماهه با ماندگاری و کیفیت بالا داشته باشید باید به آرایشگاه و مراکز تخصصی مراجعه کنید. پرداخت هزینه فر کردن مو بصرفه‌تر از فر کردن غیرتخصصی است.

برای اطلاع از قیمت فر مو 6 ماهه در مرکز فرفری سنتر کافیست فرم زیر را پر کنید.

مشاوره رایگان خدمات

مرکز فرفری سنتر

گالری تصاویر فر مو شش ماهه

روش فر کردن مو چگونه است؟

برای فر کردن مو در آرایشگاه، از مواد شیمیایی مخصوصی استفاده می‌شود. در مرحله اول فر کردن مو پل‌های شیمیایی گوگردی به صورتی شکسته می‌شوند که مو در بیگودی حالت و شکل مورد نظر را بپذیرد. سپس پیوندهای جدید در حالت پیچیده شده مو در بیگودی قرار می‌گیرند و با استفاده از محلول خنثی‌کننده، مو حالت ثابت و سفتی به خود می‌گیرد. برای این کار پس از شستشوی مو را داخل بیگودی مخصوص پیچانده و بعد از مشخص کردن قطر لوله مدل نهایی فر شش ماهه و تراکم فرها تعیین می‌شود.

پس از قرارگیری تمام بیگودی‌ها، محلول فر را به تمام مو آغشته می‌کنند. براساس قدرت محلول فر، شرایط مو و دمای محیط و ... 10 تا 20 دقیقه به محلول فر زمان داده می‌شود. سپس آبکشی مو انجام شده و هر بیگودی با محلول خنثی‌سازی آغشته می‌شود. بعد از چند دقیقه مجددا مو آبکشی شده و بیگودی‌ها برداشته خواهد شد.

بیگودی فر داغ الکتریکی یا فر گرم

امروزه استفاده از بیگودی‌های الکتریکی در بین مردم رایج‌تر شده است. در روش سنتی فر کردن مو، روند شستن و مدل دادن و خشک نمودن مو زمانبر و خسته‌کننده بود. از این‌رو امروزه پس از خشک کردن با استفاده از بیگودی‌های الکتریکی و یا فر داغ اقدام به فر کردن مو خود می‌کنند.

بیگودی‌های الکتریکی لوله‌هایی پلاستیکی و سفت هستند که در اندازه‌های مختلف در جعبه‌های 20 تا 24 تایی در بازار موجود هستند. این لوله‌های سطحی دندانه‌دار یا صاف دارند. برای کاهش گره خوردن موها از لوله‌های صاف بیشتر استفاده می‌شود. گرمایی که فر داغ ایجاد می‌کند سبب شکستن و ضعیف شدن پیوندهای هیدروژن مو و حالت‌دهی به مو می‌شود.

اغلب فرهای داغ، دارای درجه حرارت متوسط و بالایی هستند. درجه‌های پایین‌تر سبب کاهش سوختن پوست و مو می‌شود اما فر محکمی ایجاد نمی‌کند. بیگودی‌های فر داغ از بیگودی‌های فر الکتریکی درجه بالاتری دارند و احتمال آسیب به پوست سر بیشتر است. اما به سبب داشتن درجه کنترل دما، نگرانی برای آسیب مو وجود نخواهد داشت. زیرا زمانیکه گرما به مو آسیب برساند دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود.

شیوه جدید فر مو چگونه است؟

در گذشته تکنیک فر کردن مو متفاوت بود. آرایشگرها در گذشته برای فر کردن مو افراد از میله‌های پلاستیکی استفاده می‌کردند. اما امروزه با استفاده از انگشت و حتی پارچه نیز می‌توان مو را فر کرد. براساس تکنیک بکار رفته می‌توان انواع فر مو مانند فر سیم تلفنی یا فر مواج را ایجاد کرد.

امروزه برخلاف گذشته اغلب بانوان تمایل دارند، موهایی با فر طبیعی داشته باشند. بطوریکه همه تصور کنند حالت طبیعی مو این افراد فر بوده است. در نتیجه فر شش ماهه مو به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.

آیا انجام فر کردن مو با شیوه جدید مضر است؟

عموم مردم بر این باورند که فر 6 ماهه با مواد شیمیایی موجب سوختن و آسیب به مو فرد می‌شود. اما درصورتی که این روند اصولی و صحیح انجام شود هیچ آسیبی به دنبال نخواهد داشت. از این‌رو نیاز است فر شیش ماهه را به افراد متخصص بسپارید. البته روش‌های فر کردن باهم متفاوت است و درصورتی که مو شما دکلره یا هایلایت باشد، فر کردن مو سختتر خواهد بود.

درصورتی که مواد فر مخصوص موی رنگ شده را برای مو طبیعی استفاده شود، نتیجه رضایت‌بخشی به دنبال نخواهد داشت. هرچند که برخی از مواد هم برای مو رنگ شده و هم طبیعی مناسب هستند. متخصصان ما در مرکز فر فرفری سنتر با تجربه بالا و استفاده از بهترین مواد فر کننده تولید مرکز، بدون هیچگونه عوارض فر شش ماهه و حتی لایت مو فر را بالاترین کیفیت فر مو برای شما انجام خواهند داد.

ماندگاری فر مو به چه صورت است؟

روند فر کردن مو 1 الی 2 ساعت زمان نیاز دارد. درحالت کلی ماندگاری فر مو به اندازه مو بستگی دارد. درصورتی که مو فرد کوتاه باشد، حداقل ماندگاری فر 3 الی 4 ماه است. لازم به ذکر است برخی افراد با بلندشدن مو خود و پایین‌تر رفتن فر مو علاقه‌ی بیشتری دارند. فر مو دائم اصولا 6 الی 8 ماه ماندگاری دارد.

قیمت فر شش ماهه بر چه اساس تعیین می شود؟

در زیر به عوامل تاثیرگذار بر قیمت فر کردن مو شش ماهه اشاره می‌کنیم:

قیمت فر مو شش ماهه

تاثیر اندازه مو بر قیمت فر شش ماهه زنانه

اندازه مو در تعیین قیمت فر کردن مو تاثیر دارد. طبیعتا اگر مو فرد بلندتر باشد، مواد شیمیایی بیشتری برده و هزینه فر موقت مو نیز بیشتر می‌شود. درصورت تمایل می‌توانید مو خود را کوتاه کنید و سپس اقدام به فر شش ماهه موی کوتاه نمایید. البته درصورتی که مو شما زیاد کوتاه باشد برای اذیت نشدن بهتر است صبر کنید تا مو شما کمی بلندتر شود. سایز متوسط مو بهترین حالت برای فر کردن است.

مطمئن باشید ما خدمات‌مان را با بهترین قیمت فر مو شش ماهه به شما ارائه می‌نماییم.

قیمت فر 6 ماهه مو

تاثیر نوع فر بر قیمت فر مو شش ماهه

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه فر مو نوع فر مو شش ماهه است که از آرایشگر انتظار دارید. قیمت فر شش ماهه درشت با قیمت فر مو شش ماهه ریز متفاوت است. قبل از هر چیز درباره تصمیم خود در خصوص نوع فر درخواستی مطمئن شوید. ما در مرکز فرفری سنتر به شما در این زمینه بهترین مشاوره ممکن را ارائه می‌نماییم.

در انتخاب مدل فر مو شش ماهه حتما به فرم صورت شما عزیزان توجه می‌نماییم. تا بتوانیم بهترین مدل ممکن برای فر 6 ماهه را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم.

فر كردن مو شش ماهه

تاثیر جنس مو بر قیمت فر 6 ماهه مو

جنس مو نیز مسئله مهمی در قیمت نهایی فر کردن مو است. درصورتی که فردی مو شکننده و حساسی داشته باشد، بهتر است از فر کردن آن خودداری کند. مواد شیمیایی فر کننده مو برای این دست از موها مضر است. از این‌رو در گام اول باید توجه نمود که چه موادی برای مو فرد مناسب است. شناخت جنس مو قبل از فر کردن بسیار حائز اهمیت است.

آنچه مواد شیمیایی مصرفی و قیمت فر شش ماهه را مشخص می‌کند، جنس موی شماست. البته اگر حالت گرفتن مو شما سخت‌تر باشد و زمان بیشتری از آرایشگر بگیرد نیز هزینه فر کردن مو بیشتر می‌شود.

فر دائم قیمت فر مو شش ماهه

تاثیر خدمات درخواستی از آرایشگاه در هزینه فر کردن مو

برخی افراد علاوه‌بر فر کردن مو، به قصد انجام کوتاهی مو فر، کراتینه مو فر،  لایت مو فر و دیگر خدمات به آرایشگاه رجوع می‌کنند. طبعا برای این دست از افراد هزینه فر موقت مو با مجموع خدمات دیگر محاسبه می‌شود. این افراد می‌توانند روی هزینه‌های خود از آرایشگاه تخفیف نیز دریافت کنند.

ما در مرکز فرفری سنتر، تمامی خدمات مورد نیاز مو فرفری‌ها را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن در سطح بین‌المللی ارائه می‌نماییم.

بهترین قیمت فر کردن مو شش ماهه را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین راه برای یافتن بهترین قیمت فر کردن مو شش ماهه، پرس و جو از مراکز مختلف است. شما می‌توانید از آرایشگاه‌های مختلفی  در ارتباط با هزینه فر کردن مو شش ماهه سوال کنید و سپس با مقایسه کیفیت خدمات و هزینه آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در اینترنت و یا از دوستان وآشنایان خود نیز پرس و جو کنید. نظرات مشتریان قبلی و امتیازات داده شده و رزومه متخصصان نیز می‌تواند به شما جهت پیدا کردن بهترین قیمت فر مو کمک کند. توجه کنید که کیفیت کار مرکز و استفاده از مواد اورجینال بسیار مهم‌تر از بهترین قیمت فر 6 ماهه مو است.

اقدامات قبل از فر کردن مو بانوان

قبل از هرگونه اقدام برای فر مو، باید از تصمیم خود در رابطه با فر کردن مو اطمینان حاصل کنید. به هیچ عنوان احساسی تصمیم نگیرید. با انجام این نوع فر، حالت مو شما تا 6 ماه و هنگامی‌ که موهای شما مجددا رشد کند باقی می‌ماند. درصورتی که هنوز نسبت به تصمیم خود اطمینان ندارید می‌تواند فر موقت را امتحان کنید و در صورت رضایت اقدام به فر کردن مو شش ماهه نمایید.

شناخت نوع مو

نکته مهم دیگر شناخت نوع مو خود قبل از انجام فر است. شناخت نوع مو و شرایط آن اهمیت بالایی دارد. درصورتی که شناخت مو به درستی انجام نشود، احتمال آسیب به مو شما وجود دارد. برخی نوع موها مانند موهای قطور مقاومت بیشتری در برابر مواد دارند. موهایی که انعطاف کمتری دارند و کم حجم هستند، حتما باید با مواد آلکالین فر شوند. موهای معمولی که انعطاف‌پذیری کافی دارند، موهای آسیب دیده یا رنگ شده باید با اسیدهای ملایم‌تری فر شوند.

انتخاب مدل و نوع فر

از آنجایی که کوتاهی مو فر امری دشواری است، بهتر است درصورت تمایل قبل از فر کردن مو آن‎ را کوتاه کنید. فر دارای انواع مختلفی است که براساس سلیقه شما برایتان اجرا خواهد شد. برخی افراد به فر شش ماهه درشت، برخی به فر ریز و .. علاقه دارند.

بهترین مواد فر شش ماهه

با توجه به حساسیت فر مو باید از بهترین مواد فر دائم استفاده شود. در غیر این صورت آسیب شدیدی به ساقه مو فرد وارد خواهد شد. استفاده از بهترین مواد فر شش ماهه باعث ایجاد فرهایی با ماندگاری بالا و زیبا خواهد شد. از طرفی نه تنها رایحه بدی روی مو برجای نمی‌گذارند بلکه از شکنندگی و خشکی مو جلوگیری می‌کنند. ما در مرکز فر فرفری سنتر با تولید مواد فرکننده ساخت خودمان، بدون هیچ‌گونه آسیب به ساختار مو، فری مو با ماندگاری بالا و درخشندگی چشمگیر ایجاد خواهیم کرد.

انواع فر شش ماهه چیست؟

انواع فر مو براساس مدل، حجم مو و بلندی آن تعیین می‌گردد. نوع مواد فر در انواع مختلف آن تفاوت ندارد اما نوع بیگودی براساس نوع فر مدنظر مشتری انتخاب می‌شود.

 

 

قیمت فر کردن شش ماهه درشت

فر شش ماهه درشت

براساس سلیقه مشتری، فر مو درشت انتخاب می‌شود. این مدل مو فر برای افزایش حجم مو با بیگودی‌های مخصوص انجام می‌شود. افراد با مدل مو کوتاه برای عدم کوتاه‌تر بنظر رسیدن موها، این مدل را انتخاب می‌کنند.

 

قیمت فر مو شش ماهه زنانه متوسط

فر شش ماهه متوسط

تنها عامل تغییر شکل در موها نوع بیگودی مورد استفاده است که برای فر مو متوسط از بیگودی خاص آن استفاع می‌شود. این بیگودی‌ها براساس اندازه و حجم مو و براساس سلیقه افراد انتخاب می‌شود. برای فر کردن مو کوتاه و بلند اصولا از سایز مدیوم بیگودی استفاده می‌شود.

 

فر ۶ ماهه ریز

فر شش ماهه ریز

برخی افراد به فر مو ریز علاقه دارند. در میان مردان امروزه فر مو ریز بسیار ترند شده است. اما برای خانم‌ها پیشنهاد می‌شود بر روی موهای بلند فر مو ریز انجام شود تا با با کاهش قد مو، تا حدودی پف مو کمتر شود.

 

تثبیت حالت فر دائمی

برای تثبیت حالت فر مو پس از فر کردن، بهتر اسنت نکات زیر را رعایت کنید:

به موهای خود دست نزنید

درست است بازی کردن با مو تازه فر شده برای شما وسوسه‌کننده باشد اما باید بدانید تا 24 الی 48 ساعت زمان نیاز است تا فر مو حالت دائمی بگیرید. در این زمان به دلیل تماس مو با مواد شیمیایی، مو شکننده و حساس است. از این رو تاحد امکان از دست زدن و حالت دادن مو خود اجتناب کنید.

موهای خود را نشویید

در دو روز اول پس از فر کردن مو، از هرگونه استفاده از حالت‌دهنده‌ها و شستن مو خودداری کنید. زیرا آب می‌تواند سبب بی اثر شدن مواد شیمیایی روی مو شود. برای افرایش دوام فر مو باید در روزهای ابتدایی از شستن آن خودداری کرده و آن‌ را خشک نگه دارید. این زمان برای انواع فر و روش مورد استفاده، متفاوت است و باید از متخصص سوال شود. استفاده از شامپوی خشک برای حذف چربی مو جایز است.

موها را باز نگه دارید

از زدن هرنوع گیره، سنجاق و بستن دم اسبی موها برای جمع‌کردن مو پرهیز کنید. این موارد حالت مو شما را تغییر می‌دهند و برای موی فر ضرر دارند. برای جمع کردن مو بهتر است با یک روسری ابریشمی نرم، موها را جمع کرده و از پشت سر روسری را گره بزنید.

مراقبت مو فر به چه نحوی انجام می‌شود؟

بهترین روش مراقبت از موی فر، خشک کردن آن در هوای آزاد است. فرد باید پس از حمام موهای خود را در هوای آزاد خشک کرده و سپس از دیسپانسر برای حالت‌دهی آن استفاده کند.

همچنین برای افرایش ماندگار فر می‌توانید از دستگاه فر کننده نیز استفاده کنید. ساختار مو با فر شدن تغییر می‌کند. هرچه شدت واکنش شیمیایی بیشتر باشد، شدن بهم خوردن لایه خارجی مو یا کوتیکول بیشتر می‌شود. از این‌رو مو زبر بنظر می‌رسد و از درخشندگی آن کاسته می‌شود. همچنین به سبب برهم خوردگی سلول‌های کوتیکول، موها گره می‌خورند. طی این روند مرتب نمودن مو کمی سخت خواهد شد. از این‌رو برای مراقبت از این مدل مو باید از شامپوهای مخصوص، شانه مخصوص مو فر، سرم و روغن تراپی مو فر استفاده شود. محصولات مراقبت از مو باعث افزایش آبرسانی، انعطاف‌پذیری و خاصیت ارتجاعی مو می‌شوند.

آیا می‌توان از دستگاه‌های حرارتی برای مو فر استفاده نمود؟

افرادی که موهای فر دارند می‌توانند از دستگاه‌های حرارتی بای حالت دادن به مو استفاده کنند. اما درصورت استفاده از اتو مو بهتر است دمای آن را روی درجه پایین (300 درجه فارنهایت) تنظیم کنید. اگر اتو مو بیش از حد داغ باشد، مو فر شما را می‌سوزاند. برای نمونه اگر درجه اتو مو 450 درجه باشد، رطوبت مو را گرفته و باعث شوک به مو شده و حرارت موی شما را می‌سوزاند.

حالت دادن به موهای فر شده

با استفاده از روش‌های معرفی شده در ادامه می‌توانید به موهای فر خود حالت دهید؛

کوتاه کردن نوک موها

مو فر با بلند شدن ممکن است کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. از این رو بهتر است هر 3 الی 4 ماه یکبار اقدام به کوتاهی مو فر کنید تا موهایتان همیشه بهترین حالت را داشته باشد.

از شستن بیش از حد مو خودداری کنید

شستن بیش از حد مو فر باعث از بین رفتن روغن طبیعی مو می‌گردد. براساس تحقیقات، این روغن برای سلامت مو بسیار ضروری است. برای خشک نشدن مو، از تعداد دفعات شستشوی مو کم کنید و بیشتر از محلول حالت دهنده مو استفاده کنید.

استفاده از محلول‌های پروتئینی

مواد شیمیایی به ساختار پروتئینی مو آسیب زیادی وارد می‌کند. از این رو بعد از انجام فر 6 ماهه، برای برگشت به ساختار طبیعی مو از مواد مورد نیاز استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از محصولات تغذیه مو برای سولفید از بین رفته و ترمیم رشته‌های آسیب‌دیده بیشتر استفاده کرد. استفاده از ماسک مخصوص مو فر خانگی شامل ترکیبات تخم مرغ، آواکادو، آب نارگیل و ماست نیز برای تقویت مو مناسب است.

استفاده از شانه مخصوص مو فر

افرادی که مو فر دارند نباید از شانه معمولی استفاده کنند زیرا فر مو با این نوع شانه‌ها خراب می‌شود. برای شانه کردن مو فر بهتر است از شانه چوبی دندانه درشت استفاده کرد. بدین صورت که زمانیکه مو مرطوب است به آرامی مو را شانه نمایید. زمانیکه مو خشک است باید از یک شانه نرم برای باز کردن گره مو استفاده شود.

تغییر عادت‌ خواب

افرادی که مو فر دارند بعد از بیدار شدن از خواب حالت موهایشان نامرتب است. بدین منظور می‌توانند از یک روسری ابریشمی، بونت خواب و یا بالش ساتن استفاده کنند تا مو فر آن‌ها وز نشود.

عدم استفاده از مواد شیمیایی

تا یک ماه بعد از فر کردن موها از استفاده از هرگونه مواد شیمیایی خودداری کنید.

موها را برس نکشید

هر اندازه هم که مو شما گره خورده باشد نباید از برس استفاده کنید. استفاده از برس سبب جدا شدن حلقه‌های فر از هم و وز شدن مو فر می‌شود.

در صورت لزوم برای ترمیم فر به آرایشگاه مراجعه کنید

هفته‌های ششم تا هشتم با رشد موهای جدید، فر مو شما به تدریج از بین می‌رود. درصورتی که تمایل به فر شدن مجددا مو خود دارید باید به آرایشگاه و مرکز موردنظر مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با روش‌های فر موقت موهای زیبا و مرتب داشته باشید تا زمانیکه موهای شما کاملا ببند شود و بتوانید آن را کوتاه کنید.

مزایای فر دائم مو زنانه

  • فر دائم موجب زیبایی ظاهری مو شده و تنوعی جذاب برای بانوان محسوب می‌شود.
  • افرادی که موها کم پشتی دارند می‌توانند با فر دائم مو، موهایی حجیم و پرپشت داشته باشند. البته بهتر است بدانید فر کردن بر روی موی پرپشت بهتر جواب می دهد.
  • با فر کردن مو، موها به طور طبیعی آراسته بوده و نیاز به آرایش مو کاهش می‌یابد. همچنین دیگر نیازی به فر کردن با اتو موندارید.

آیا بعد از فر کردن می‌توان موها را رنگ کرد؟

برای رنگ و مش مو فر لازم است تا یک ماه بعد از فر مو اقدام نمایید. در مرکز فرفری سنتر بهترین خدمات لایت مو فر را نیز به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

آیا موهای رنگ شده را می‌توان فر مو شش ماهه کرد؟

موهای رنگ شده را می‌توان فر کرد، اما باید بدانید که این کار باعث کم رنگ شدن مو می‌شود. همچنین فر کردن موهایی که رنگ یکدست دارند، آسان‌تر از کار با موهای هایلایت شده است؛ زیرا این موها به سرعت وز می‌شوند. اما ما با مواد اختصاصی‌مان در مرکز فرفری سنتر تضمین می‌نماییم که چنین مشکلی برای مو شما ایجاد نخواهد شد.

آیا فر مو مدت زمان مشخصی دارد؟

بله، با توجه به مواد مورد استفاده می‌توان زمان ماندگاری فر را مشخص کرد. لازم به ذکر است که میزان رشد موهایتان نیز در زمان ترمیم فر مو موثر است.

فر کردن موها سبب کوتاه نشان داده شدن آنها می‌شود؟

بستگی دارد که فر درشت یا ریز انجام دهید و حدود بین ۳ تا ۶ سانت موها کوتاه تر به نظر می‌رسد.

موهای چتری را می‌توان فر کرد؟

بله فر کردن موهای چتری می‌تواند حتی جذابیت چهره شما را به شدت افزایش دهد.