فر مو شش ماهه

فر مو شش ماهه

فر شش ماهه و نکات آن + قیمت فر شش ماهه

موهای فر شده به چهره بانوان جذابیتی منحصر به فرد می‌دهد. برخی از بانوان خودشان موهای فر و زیبایی دارند. اما برخی دیگر علاقه مند به فر دائم موی خود هستند و به آرایشگاه ها مراجعه می‌کنند و درخواست فر دائم موی خود را دارند. بهتر است فر شش ماهه توسط مرکز تخصصی فر مو و با بهترین مواد فر دائم انجام گردد. مواد فر کننده مو مردانه و مواد فر دائم مو بانوان متفاوت نیست. در صورتی که می‌خواهید اقدام به فر دائم مو خود نمایید بهتر است به قیمت فر دائم مو توجه نکنید و حتما به مرکز تخصصی فر مو یعنی مرکز فر مو دائم سیمین که تنها مرکز رسمی اینکار می باشد ،مراجعه نمایید. در این مراکز نیز می‌توانید از تخفیف فر دائم مو نیز بهره مند شوید. فر دائم مو بانوان در ابتدا با تقسیم بندی مو برای فر دائم آغاز می‌گردد.

اگر برای فر کردن شش ماهه موهایتان به آرایشگاه رفته باشید، باید منتظر یک جنگ شیمیایی تمام عیار بین موهایتان با مواد شیمیایی باشید. برای فر کردن موها در آرایشگاه از ماده مخصوص استفاده می‌شود. در مرحله اول پل‌های شیمیایی گوگردی طوری شکسته می‌شوند که موی پیچیده شده در بیگودی شکل فر مورد نظر را بپذیرد. در مرحله دوم پیوندها درحالت پیچیده جدید مو قرار می‌گیرند که بعد با استفاده از یک محلول خنثی‌کننده، مو در حالت فری «سفت و ثابت» می‌گردد. ابتدا موی شستشو شده در بیگودی مخصوص پیچیده می‌شود. قطر لوله؛ طرز قرار گرفتن آنها در سر و تعداد به کار برده شده‌ آنها، تراکم فرها و مدل نهایی مو را مشخص می‌کند. وقتی همه بیگودی‌ها سرجای خود قرار گرفت، هر بیگودی با محلول فر آغشته می‌گردد چون محلول فر پوست را تحریک می‌کند، باید دقت شود که با پوست ناحیه مجاور تماس پیدا نکند.

محلول فر معمولا حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی مو می‌ماند. این مدت زمان با در نظر گرفتن شرایط مو، قدرت محلول فر، درجه حرارت محیط و تعداد بیگودی‌های فر به‌طور دقیق تعیین می‌گردد. پس از آنکه موی پیچیده شده به‌طور کامل آب‌کشی شد، هر بیگودی را با محلول خنثی‌کننده آغشته می‌کنند. پس از چند دقیقه موها با آب، آب‌کشی شده و بیگودی ها برداشته می‌شوند.

مرکز فرفری سنتر

فر داغ الکتریکی یا فر گرم

فرگرم الکتریکی امروزه بعد از سشوار رایج‌ترین وسیله فر کردن مو است. زندگی مدرن که شستشوهای مکرر مو را ضروری نموده فرصتی برای مراجعه هفتگی به سالن‌های آرایشی نمی‌گذارد. به همین دلیل این فرها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. گرمای ناشی از فر داغ برخی از پیوندهای هیدروژن ضعیف مو را تجزیه نموده و حالت موجی موقتی به آن می‌دهد. اکثر فرهای داغ، درجه بالا و متوسط دارند. درجه پایین‌تر، مو و پوست سر را کمتر می‌سوزاند ولی فر سفتی ایجاد نمی‌کند. بیگودی‌های فر داغ از بیگودی‌های الکتریکی گرم‌ترند و در صورت بی‌توجهی ممکن است پوست سر آسیب ببیند. معمولا جای نگرانی برای آسیب مو وجود ندارد زیرا اکثرا مجهز به درجه کنترل گرما هستند و به محض رسیدن گرما به درجه‌ای که مو را آسیب برساند (حدود ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد) دستگاه خاموش می‌گردد. بیگودی‌های فر داغ با سطح صاف یا سطوح دندانه‌دار موجودند. با نوع دندانه‌دار ممکن است مو گره‌ بخورد و به مو آسیب برسد. اکثر بیگودی‌های فر داغ به صورت دو یا چند حلقه‌ای و در دو اندازه کوچک و بزرگ و هر دو هم با سطح صاف و با سطح دندانه‌دار موجود هستند.

شیوه جدید فر مو چه فرقی دارد؟

همه چیز به تکنیک مربوط است. در گذشته آرایشگرها برای فر کردن موهای مشتری از میله های پلاستیکی استفاده می کردند. در حالی که امروزه می توان از پارچه استفاده کرد، یا حتی با انگشت مو را فر نمود. با این تکنیک ها می توانید انواع مختلف فر از فر سیم تلفنی تا فر مواج داشته باشید. امروزه بیشتر خانم ها دوست دارند موهای فرشان کاملا طبیعی به نظر برسد و همه تصور کنند موهای طبیعی شان فر است.

آیا شیوه جدید فر مو برای موها مضر است؟

تصور عموم بر این است که فر کردن مو با مواد شیمیایی به خراب شدن و سوختن موهای شما منجر می شود. با این حال اگر درست انجام شود آسیب کمتری خواهد داشت. به همین دلیل باید موهای خود را به یک متخصص بسپارید. البته نمی توان گفت همه روش ها شبیه هم هستند. همه می توانند موهایشان را فر کنند، اما اگر موهایتان هایلایت یا دکلره شده، فر کردن مو سخت تر است.

اگر مواد فر مخصوص موی رنگ شده را روی موی طبیعی به کار ببریم مسلما نتیجه نمی دهد. هرچند که برخی از مواد فرکننده برای هر دو مو مناسب هستند.

ماندگاری فر مو چقدر است؟

اول از هرچیز باید بدانید که انجام فر مو یکی دو ساعت طول می کشد. ماندگاری آن روی مو به اندازه مو بستگی دارد. اگر موهایتان کوتاه است، فر مو حداقل سه تا چهار ماه ماندگاری دارد. هرچند برخی از مشتری ها هر چه موهایشان بلندتر می شود و فر مو پایینتر می رود بیشتر خوششان می آید. فر موی دائم شش تا هشت ماه ماندگاری دارد.

نحوه مراقبت و حالت دادن به موی فر چگونه است؟

بهترین راه برای مراقبت از موی فر این است که ابتدا بگذارید مو در هوای آزاد خشک شود و بعد از دیفیوزر استفاده کنید. اگر می خواهید فر موهایتان بهتر بمانید می توانید از دستگاه فرکننده هم استفاده کنید.

دستگاه های حرارتی چطور؟

بدون شک می توانید استفاده کنید اما باید در این باره دقت کنید. اگر می خواهید از اتوی مو استفاده کنید بهتر است دمای آن پایین و حدود 300 درجه فارنهایت باشد. اگر اتو بیش از حد داغ است، ممکن است موهای فرتان بسوزد. اگر درجه آن 450 باشد رطوبت موهایتان گرفته می شود. در این صورت به مو شوک وارد شده و حرارت موهای شما را می سوزاند.

به علاوه ترفندهایی وجود دارد که ماندگاری فر موهایتان را بیشتر می کند. حالا که موهایتان فر شده باید از محصولات مخصوص موی فر یا مواج استفاده کنید. این محصولات انعطاف پذیری، آبرسانی و خاصیت ارتجاعی مو را بیشتر می کنند.

قیمت فر کردن مو به چه صورت است؟

عوامل زیادی در تعیین قیمت فر کردن مو موثر هستند. به عنوان مثال آیا شما دوست دارید موهایتان به صورت دائم فر شوند و یا موقت؟ طبعا قیمت فر مو شش ماهه یا همان دائم از قیمت فر کردن موقت مو بیشتر است.

شما می توانید به روش های خانگی موهای خود را هم به شکل دائم و هم موقت فر کنید. روش های زیادی برای اینکار وجود دارد. ولی اگر می خواهید تا فر دائم داشته باشید بهترین کار مراجعه به آرایشگاه است. پرداخت هزینه فر مو بسیار به صرفه تر از فر کردن غیر تخصصی آن است.

قیمت فر مو شش ماهه بر چه اساس تعیین می شود؟

تاثیر اندازه مو بر قیمت فر مو شش ماهه

هر چه اندازه موهای شما بلندتر باشد طبعا به مواد شیمیایی بیشتری برای فر کردن موهای خود نیاز دارید و هزینه فر مو شش ماهه برای شما بیشتر خواهد بود. اگر می خواهید می توانید موهای خودتان را اول کوتاه کرده و سپس جهت فر کردن اقدام کنید. به این شکل موهای شما مدل دار شده و کوتاه کردن مویی که فر شده سخت تر است. البته اگر موهای شما زیادی کوتاه است برای فر کردن آن دست نگه دارید. مخصوصا چتری های کوتاه پس از فر شدن بالا رفته و اذیتتان خواهد کرد. بهترین کار ممکن فر کردن موهایی با سایز متوسط است.

تاثیر نوع فر بر قیمت فر مو شش ماهه

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه فر مو نوع فری است که از آرایشگر انتظار دارید قیمت فر شش ماهه درشت با قیمت فر مو شش ماهه ریز متفاوت است. قبل از هر چیز درباره تصمیم خود در خصوص نوع فر درخواستی مطمئن شوید.

تاثیر جنس مو بر قیمت فر مو شش ماهه

 اگر موهای حساس و شکننده ای دارید و موخوره شده اند ترجیحا فر نکنید. مواد شیمیایی ای که با آن موی شما را به صورت دائم فر می کنند برای مو مضر است. ولی قبل از هر چیز توجه کنید که چه موادی مناسب موهای شماست. برای این مورد باید جنس موهای خودتان را بهتر بشناسید. جنس موی شما مواد شیمیایی استفاده شده را تعیین خواهد کرد و قیمت فر کردن مو را بیشتر و یا کمتر می کند. علاوه بر این اگر حالت گرفتن موهای شما سخت تر باشد ممکن است زمان بیشتری از آرایشگر گرفته و هزینه فر مو شما بیشتر شود. به طور کلی یکی از مسائل تعیین کننده در زمینه قیمت فر کردن مو زمان آرایشگر است. فر کردن مو ممکن است بین 2 الی 4 ساعت طول بکشد پس صبور باشید.

تاثیر خدمات درخواستی از آرایشگاه در قیمت فر مو شش ماهه

 برخی از بانوان تنها برای فر کردن مو به آرایشگاه نمی روند. بلکه برای کوتاهی و یا سایر خدمات نیز به آرایشگاه رجوع کرده اند. پس طبعا هزینه فر کردن مو در این مورد با مجموع سایر محاسبه می شود و شاید هم توانستید تا از آرایشگاه تخفیف بگیرید.

بهترین قیمت فر کردن مو را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین کار برای پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو پرس و جو از محل های مختلف است. شما می توانید از آرایشگاه های مختلفی در خصوص هزینه فر مو قیمت بگیرید. پیدا کردن آرایشگاه ها در اینترنت تماس گرفتن و یا پرسیدن اینترنتی از آن ها جهت قیمت فر مو یکی از راه هایی است که برای پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو می توانید امتحان کنید.

پرسیدن از دوستان و آشنایان یکی دیگر از راه های پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو است.نظر سایر مشتریان قبلی و همچنین نمره و رزومه متخصص و یا مرکز فر مو از مسائلی است که شما می توانید جهت پیدا کردن بهترین قیمت فر مو انتخاب کنید. توجه کنید که بهترین قیمت فر کردن مو برای شما فردی است که کیفیت کار خوب خود را با قیمتی مناسب عرضه می کند.

اقدامات قبل از فر دائم مو بانوان

قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که موهای فر همان چیزی است که می‌خواهید. لطفا احساسی تصمیم نگیرید! همان طور که از نام این روش پیدا است موهای شما به مدت شش ماه حالت فر خواهند داشت. تا زمانی که موهای جدید شما رشد کند و موهای جدید جای موهای گذشته را بگیرد. در صورتی که هنوز مطمئن نیستید می‌توانید از فر موقت موهای استفاده نمایید. به صورت موقت موهای خود را فر کنید و در صورت رضایت اقدام به فر دائم مو خود نمایید.

نوع موهای خود را بشناسید: شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم مو بانوان اهمیت زیادی دارد و در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برسد. برخی از جنس موهای مقاومت بیشتری در برابر مواد دارند مانند موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید حتما با مواد آلکالین فر شوند. برخی از جنس موهای معمولی که انعطاف پذیری کافی را دارند. موهایی آسیب دیده اند و یا رنگ شده‌اند باید با اسیدهای ملایم‌تری فر شوند.

در مورد مدل مو و نوع فر تصمیم بگیرید

بهتر است قبل از اقدام به فر دائم مو کوتاهی مو را انجام دهید. زیرا پس از فر دائم مو کوتاه کردن مو کار دشواری است. به شما پیشنهاد می‌کنم در صورتی که می‌خواهید با موهای فر چتری بزنید درست نگه دارید و با آرایشگر خود مشورت نمایید. انواع مدل‌های فر کردن مو متفاوت است ببینید کدام مدل را دوست دارید. فر دائم مو ریز را می‌پسندید یا فر دائم مو با و شل؟ آیا می‌خواهید فر دائم مو های شما از ریشه شروع شود یا کمی پایین تر خوب به این موارد فکر کنید بعد به کمک آرایشگرتان بهترین تصمیم را بگیرید.

بهترین مواد فر دائم

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم فر کردن موی بانوان بسیار حساس است و اگر از بهترین مواد فر دائم مو زنانه استفاده نشود. قطعا نتیجه کار موجب آسیب زیاد به ساقه موها خواهد شد. بهترین مواد فر دائم مو زنانه موجب ایجاد فرهای زیبا و با ماندگاری بالا می شود. مواد مرغوب رایحه بدی روی مو به جا نخواهند گذاشت. همچنین از خشکی و شکنندگی زیاد مو جلوگیری میکند. در معرفی بهترین برند فر کننده مو می توان به نوول، بس و دوبینا اشاره کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که قبل از انجام این کار و خرید مواد فر کننده مو با یک متخصص مشورت کنید.

انواع فر شش ماهه چگونه است؟

انواع فر شش ماهه مو بر اساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر 6ماهه تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودی تعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

انواع فر شش ماهه چگونه است؟

انواع فر شش ماهه مو بر اساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر 6ماهه تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودی تعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

فر شش ماهه تخصصی

فر شش ماهه درشت

معمولا بر اساس نوع سلیقه مشتری بر روی مدل موی کوتاه اقدام به فر شش ماهه درشت می کنند. زیرا با فر دائم موی کوتاه از قد موها کم نمی شود. مدل موی فر درشت صرفا برای افزایش حجم ها انجام می شود.

فر مو 6 ماهه

فر شش ماهه متوسط

فر شش ماهه متوسط به اندازه بیگودی مورد استفاده بستگی دارد. در واقع تنها عاملی که در شکل موها تغییر ایجاد میکند نوع بیگودی مورد استفاده است. که بر اساس حجم و اندازه موها و بر اساس سلیقه فرد انتخاب می شود. برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند اغلب از سایز مدیوم بیگودی استقاده می شود تا تاب های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

فر 6 ماهه تخصصی

فر شش ماهه ریز

فر شش ماهه ریز نیز یک موضوع کاملا سلیقه ای است. در مواردی مانند فر موی مردانه اغلب از فر شش ماهه ریز که جدیدا بسیار ترند شده است علاقمند هستند. اما در مورد فر ریز شش ماهه برای خانمها پیشنهاد ما این است که بر روی موهای بلند انجام شود تا با کاهش قد مو، پف مو کمتر شود.

زمان دادن برای تثبیت حالت فر دائمی

به موهای خود دست نزنید: شاید بازی کردن با فرهای جدید و زیبای موهایتان وسوسه کننده باشد اما حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان لازم است تا فر مو حالت دائمی به خود بگیرد علاوه بر این در این مرحله موهای شما به دلیل تماس با مواد شیکیایی شکننده هستند پس لازم است تا حد ممکن از دست زدن و حالت دادن به فرهای مو خودداری کنید.

موهای خود را نشویید: در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از فر دائمی مو از هرگونه شستن یا استفاده از حالت دهنده روی موها خودداری کنید چون آب مواد شیمیایی روی مو را بی اثر می‌کند و برای دوام بیشتر فر مو لازم است از شستن مو خودداری کرده و تا حد ممکن موها را خشک نگه دارید مثلا از راه رفتن زیر باران و برف بدون پوشش ضدآب پرهیز کنید. البته این زمان برای انواع فر و نوع روش به کار رفته متغیر است و لازم است در این مورد از آرایشگر خود سوال کنید. البته استفاده از شامپوی خشک برای از بین بردن چربی مو اشکالی ندارد.

موها را باز نگه دارید: گیره زدن، سنجاق زدن، دم اسبی کردن، بافتن موها و کارهای دیگری که برای جلوگیری از ریختن مو روی صورت انجام می‌دهید برای فر موی شما مضر است و حالت موی شما را تغییر خواهد داد. برای این کار از یک روسری ابریشمی نرم استفاده کنید و آن را پشت سر گره بزنید تا موهایتان روی صورت نریزد و حالت آن نیز به هم نخورد.

مراقبت از موهای فر

موهای فر شده دچارتخریب ساختمانی شده‌اند. به هم خوردن لایه خارجی مو (کوتیکول) که خاصیت انعکاسی زیادی دارد، یکی از این تغییرات است. شدت این به هم‌خوردگی با شدت واکنش شیمیایی متناسب است. مو، زبر به نظر آمده و از درخشندگی آن کاسته می‌گردد و در مقایسه با موهای دست‌نخورده به سختی آرایش ومرتب می‌گردد. سلول‌های کوتیکول مو از جا کنده یا بلند می‌شوند که این امر باعث گیرکردن و گره خوردن موها می‌گردد. توان مو کم شده و نیروی الکترواستاتیک آن افزایش می‌یابد و باعث می‌شود که مرتب نمودن آن مشکل گردد. در نقاط مرطوب، موهای منفذدار، آب بیشتری جذب می‌نمایند. که موقتا مو را سنگین‌تر نموده و آن را بد حالت می‌کند. چنین موهایی باید با شامپوهای نسبتا اسیدی شسته شوند. این شامپوها موقعی که موها خیس هستند کمتر از شامپوهای قلیایی مو را متورم می‌کنند و با خواباندن موقتی کوتیکول برآمده، منافذ سطح مو را کمتر می‌کنند. استفاده از نرم کننده برای آب‌کشی مو را صاف می‌کند و مو راحت‌تر شانه می‌گردد و تجمع بارالکتریکی را که باعث پف کردن مو می‌گردد، کم می‌کند.

استایل و حالت دادن به موهای فر شده

نوک موها را مرتب کوتاه کنید

فر با بلند شدن مو کیفیت خود را از دست می‌دهد. دقت کنید که هر سه یا چهار ماه یک‌بار برای کوتاهی مو وقت بگیرید تا فر مویتان در بهترین حالت خود بماند.

موها را کم‌تر بشویید، بیش‌تر از محلول حالت‌دهنده استفاده کنید

شست و شوی بیش‌ازاندازه موها باعث از بین بردن روغن طبیعی مو می‌شود. تحقیقات انجام‌شده که در مجله بین‌المللی تریکولوژی (سلامت مو) منتشر شده، ثابت کرده‌اند که این روغن طبیعی برای سلامت مو ضروری است. برای جلوگیری از خشک شدن ناخواسته مو، از دفعات استفاده از شامپو کاسته و سعی کنید بیش‌تر از محلول حالت‌دهنده استفاده کنید.

از محلول‌های پروتئینی استفاده کنید

استفاده از مواد شیمیایی به ساختار پروتئینی مو آسیب شدیدی وارد می‌کند. بعد از اتمام عمل فر، از مواد موردنیاز جهت برگشت به ساختار طبیعی مو استفاده می‌شود ولی می‌توان از محصولات تغذیه مو بیش‌تر استفاده کرد. محصول محافظت از موی “Olaplex”برای ترمیم رشته‌های آسیب‌دیده و سولفید از بین رفته مناسب بوده و انواع مختلفی برای جنس موهای متفاوت دارد. همچنین شما می‌توانید ماسک موی پروتئینی خود را در خانه درست کنید. با مخلوط کردن تخم‌مرغ و ماست و یا آوا کادو و آب نارگیل.

شانه موی خود را عوض کنید

استفاده از شانه معمولی خود باعث می‌شود در یک چشم بر هم زدن فر مو خراب شود. از یک شانه چوبی که دندانه‌های آن از هم فاصله دارند استفاده کنید و به‌آرامی موها را درحالی‌که مرطوب هستند شانه کنید. وقتی مو خشک بود، از یک شانه نرم برای از بین بردن گره‌ها استفاده کنید.

با چند محصول جدید آشنا شوید

به دنبال شامپوهای بدون سولفات که مناسب برای موهای فر هستند بگردید. تقویت‌کنندهٔ موی مناسب موهای فر TIGI از برند کتس واک فر مو را سالم نگه داشته و از آن در برابرهوای مرطوب حفاظت می‌کند.

عادت‌های خواب خود را تغییر دهید

فر مو در درجه اول صبح‌ها نامرتب به نظر می‌رسد. برای حل این مشکل می‌توانید موهارا با یک روسری ابریشمی بپوشانید و یا از بالش جنس ابریشم استفاده کنید تا فر مویتان مرتب و بدون وز شدن باقی بماند.

از مواد شیمیایی استفاده نکنید

حداقل تا یک ماه بعد از فر کردن موها از مواد شیمیایی دوری کنید.

از شانه دندانه درشت استفاده کنید

پس از شستن موها آن‌ها را کامل آبگیری کنید زیاد از حد شانه نکنیدو این کار را با یک شانه دندانه درشت با دندانه‌های فاصله دار انجام دهید تا گره موها باز شود. شانه کردن را بهتر است پس از استفاده از حالت دهنده و ماسک مو انجام دهید تا راحت‌تر انجام شود و آسیب کمتری به موها برسد. اگر شانه دندانه درشت ندارید این کار را با انگشتان خود انجام دهید.

موها را برس نکشید

هرچقدر هم که موهای فر شما گره خورده باشد نباید آن‌ها را برس بکشید این کار باعث جدا شدن فرها از هم و وز شدن موها خواهد شد.

از محصولات حرارت دهنده استفاده نکنید

سشوار را با درجه حرارت پایین استفاده کنید چون هوای داخل باعث از بین رفتن رطوبت موها شده و آن‌ها را وز می‌کند. بهتر است به طور کلی از سشوار استفاده نکنید و موها را به طور طبیعی خشک کنید. استفاده از فرکننده و اتومو نیز به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود اما بخار دادن به موها می‌تواند در سلامت موها و زیبایی فر دائمی موثر باشد.

موها را به موقع کوتاه کنید

موهای شما پس از انجام فر دائمی بلند خواهند شد و فرها به سمت پایین سنگین خواهند شد. کوتاه کردن موها کمک می‌کند تا فرها زیباتر و موها سالم‌تر باقی بمانند. این کار را می‌توانید هر چهار تا پنج هفته یکبار انجام دهید.

در صورت لزوم برای ترمیم فرها به آرایشگاه مراجعه کنید

با رشد موها فرهای دائمی شما نیز به تدریج از بین خواهند رفت و این تغییر از هفته ششم تا هشتم پس از فر دائمی مشهود خواهد بود و اگر تمایل به ادامه داشتن موهای فر دارید می‌توانید با مراجعه به آرایشگاه فر خود را ترمیم کنید. اما اگر تمایلی به این کار ندارید می‌توانید با روش‌های موقتی فر کردن مو، موهای خود را مرتب و زیبا نگه دارید تا زمانی که قسمت فر شده موهای شما کاملا بلند شود و بتوانید آن را کوتاه کنید.

مزایای فر دائم مو بانوان:

  • فر دائم مو بانوان به زیبا سازی ظاهر مو کمک زیادی می کند. زمانی که از موهای صاف خود خسته شده اید و می خواهید در مدل موهای تنوع ایجاد کنید فر دائم مو بانوان بهترین گزینه است.
  • فر دائم مو باعث حجم دادن به موهای شما می شود. فر دائم مو به بانوانی که موهای کم پشت دارند توصیه می شود تا باعث پرپشتی موها شود. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که فر کردن بر روی موی پرپشت بهتر جواب می دهد.
  • زمانی که از روش فر دائم مو استفاده می کنید موها به طور طبیعی آرایش کرده هستند و نیاز به آرایش مو کاهش می دهد. به تمام کارهایی فکر کنید که با فر کردن مو دیگر لازم نیست انجام دهید. دیگر نیازی نیست ساعت ها با اتوی مخصوص فر کردن مو جلوی آینه بایستید و موهای خود را فر کنید.

سوالات متداول درباره فر کردن دائم مو

در ادامه به پرتکرارترین سوالات شما عزیزان درباره فر مو شش ماهه پاسخ داده‌ایم، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آیا فر شش ماهه به مو آسیب می‌رساند؟

با توجه به تحقیقات “پیرجی” فر کردن مو می تواند باعث ضعیف شدن و خشک شدن موها شود. اگر موهای شما آسیب دیده است،احتمال اینکه موهایتان شکننده تر شود زیاد است.اما فر کردن مو به اندازه دکلره کردن مو مضر نیست. ما در فرفری سنتر از بهترین و باکیفیت ترین مواد فر برای شما عزیزان استفاده می نماییم و تضمین می‌کنیم که هیچ آسیبی به موهایتان وارد نخواهد شد.

آیا میزان بلندی مو در هزینه فر مو شش ماهه تاثیر دارد؟

بله، با توجه به اینکه انجام فر مو شش ماهه برای موهای بلندتر نیازمند مواد و ابزار بیشتر می‌باشد و زمان بیشتری نیز میبرد، قطعا هزینه آن بسیار بیشتر خواهد بود.

آیا بافت و مدل مو می‌تواند متفاوت باشد؟

ما در مرکز فرفری سنتر انواع مدل‌های فر مو را بسته به سلیقه شما عزیزان انجام می‌دهیم و در این زمینه هیچ محدودیتی نخواهیم داشت.

آیا بعد از فر کردن می‌توان موها را رنگ کرد؟

برای رنگ و مش مو فر لازم است تا یک ماه بعد از فر مو شش ماهه اقدام نمایید. در مرکز فرفری سنتر بهترین خدمات لایت مو فر را نیز به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

آیا موهای رنگ شده را می‌توان فر مو شش ماهه کرد؟

موهای رنگ شده را می‌توان فر شش ماهه کرد، اما باید بدانید که این کار باعث کم رنگ شدن مو می‌شود. همچنین فر کردن موهایی که رنگ یکدست دارند، آسان‌تر از کار با موهای هایلایت شده است؛ زیرا این موها به سرعت وز می‌شوند. اما ما با مواد اختصاصی‌مان در مرکز فرفری سنتر تضمین می‌نماییم که چنین مشکلی برای مو شما ایجاد نخواهد شد.

آیا فر مو مدت زمان مشخصی دارد؟

بله، با توجه به مواد مورد استفاده می‌توان زمان ماندگاری فر را مشخص کرد. لازم به ذکر است که میزان رشد موهایتان نیز در زمان ترمیم فر مو موثر است.

فر کردن موها سبب کوتاه نشان داده شدن آنها می‌شود؟

بستگی دارد که فر درشت یا ریز انجام دهید و حدود بین ۳ تا ۶ سانت موها کوتاه تر به نظر می‌رسد.

موهای چتری را می‌توان فر کرد؟

بله فر کردن موهای چتری می‌تواند حتی جذابیت چهره شما را به شدت افزایش دهد.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

WeCreativez WhatsApp Support
اگر برای ورودی به دنیای فرفری‌ها سوال داری من راهنماییت می‌کنم
👋 سلام، چطور میتونم کمکت کنم؟