کوتاهی مو فر

کوتاه کردن مو فر با مدل‌های مختلف

کوتاهی مو فر یکی از خدمات تخصصی و حرفه‌ای است که در مرکز فرفری سنتر به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. مو فر علاوه بر زیبایی برای برخی از افراد دردسر ساز است و نمی‌توانند از مو فر خود مراقبت کنند. بهترین راه برای این افراد، کوتاه کردن مو فر است. با کوتاهی مو و کاهش حجم مو راحت‌تر می‌توانید از آنها مراقبت و نگهداری کنید. همچنین با کوتاهی مو فر، ظاهر شما شاداب‌تر و پر جنب و جوش‌تر نشان داده می‌شود. اما کوتاهی مو فرفری یکی از سخت‌ترین کارهاست که باید توسط افراد متخصص و حرفه‌ای انجام شود. چراکه اگر کوتاه کردن مو فر بد باشد، ظاهر مو فرفری را بسیار بد خواهد کرد. ما در مرکز فرفری سنتر که تنها مرکز تخصصی فر مو دائم در ایران می‌باشد، با تخصص و مهارت بالا بهترین کوتاهی کرنلی مو فر را بر اساس فرم صورت شما عزیزان انجام می‌دهیم.

چرا باید موهایمان را کوتاه کنیم؟

شاید شما هم آرزو داشته باشید که داشتن موهایی بلند را تجربه کنید. اما احتمالاً اگر از فواید کوتاهی مو با خبر شوید کمی در این آرزو تجدیدنظر کنید!

در گذشته داشتن موهایی بلند برای زنان نوعی باور بود. تا جایی که کوتاه کردن بیش از حد موها برای خانم‌ها، چندان طبیعی و قابل قبول نبود. حتی کمی ساختار شکنانه هم به نظر می‌آمد. اما امروزه در این دوران پیشرفته فناوری اطلاعات و تغییرات عمیق در استانداردهای زندگی، ما دیگر در قید و بند باورهای قدیمی نیستیم. شما می‌توانید تصمیم بگیرید و موهای خود را به کوتاه‌ترین حالت ممکن اصلاح کنید. بدون آن که نگران قضاوت جامعه باشید.

آن چه که اهمیت دارد رسیدن به سبک دلخواه شماست. اما این تنها دلیل برای کوتاه کردن موها نیست. آن چه که به دنبال آن هستیم، آشنا نمودن شما با مزایای کوتاهی مو و شرح نکاتی در این رابطه است. پس اگر هنوز برای کوتاه کردن مو فر خود دودل هستید، کافیست ادامه این مطلب را از دست ندهید؛

انواع مدل‌ کوتاه کردن مو فر در مرکز فرفری سنتر

ما در مرکز فرفری سنتر انواع مدل‌های کوپ مو فر را به صورت بسیار زیبا و جذاب برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. انواع مدل‌های کوپ مو برای فرفری‌ها عبارتند از:

کوپ بلند فرفری

برای این مدل کوپ، مو را خیلی کوتاه نمی‌کنیم. این مدل کوپ از کوپ معمولی بلندتر است و بسیار زیبا است و معمولا به هر نوع فرم صورتی می‌آید.

کوپ بلند فرفری با چتری مدل موی کوتاه برای مو فر و صورت گرد

قد این مدل کوتاهی تا چانه است و برای فر سیم تلفنی و فر درشت بسیار مناسب است.

کوپ کوتاه فرفری از پرطرفدارترین مدل های کوتاهی مو فر

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید، این مدل کوتاهی مو را انتخاب کنید. با این مدل مو، فرفری‌ها شما شیک‌تر می‌شود و فرها بیشتر خودشان را نشان می‌دهند.

کوپ فرفری با لبه صاف

این مدل کوپ در پایین مو صاف و یکدست است. این مدل کوپ مو برای فرفری‌ها بسیار زیبا است و کلی فر ریز دارد. همچنین مدل نگهداشتن این مدل مو بسیار راحت است.

کوپ کوتاه دسته دسته

منظور از کوپ دسته شده یعنی مو در قسمت جلو بلندتر و در قسمت پشت کوتاه‌تر است. همچنین این مدل مو در قسمت پشت، پله‌های کوتاه دارد. اگر می‌خواهید در تابستان مو شیکی داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که این مدل کوتاهی مو را انتخاب کنید.

کوپ وارونه فرفری

این مدل کوپ به انواع فر مو ریز و درشت می‌آید و برای انواع فرم صورت مناسب است. کوپ وارونه برای مو فرفری‌ها بسیار شیک و ساده است.

کوپ با فر درشت

اگر فر مو بیشتر به شکل موج باشد، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که کوپ مو با فر درشت را امتحان کنید. این مدل کوتاهی، کوپ بلند و تا سر شانه است. با این مدل، امواج فرفری‌ مو حالت آزاد و تابستانی پیدا می‌کنند.

مدل کوپ مو بهترین مدل کوتاهی موی فر بلند

اگر مو فرفری و بلندی دارید، حتما مدل کوتاهی کوپ را انتخاب کنید. ما در مرکز فرفری سنتر برای فرفری‌های بلند کوتاهی مو را تا سر شانه انجام می‌دهیم و یک مدل مو ساحلی و شیک برای شما عزیزان ایجاد می‌کنیم.

مدل کوتاهی فشن برای مو فرفری ها

در این مدل کوتاهی، چند حرکت بروز را با یک مدل کوتاهی به صورت یکجا خواهید داشت. در این مدلف یک کوپ کوتاه فرفری برای شما ایجاد می‌کنیم که چتری‌های کجی دارد.

کوتاهی چتری مو فر

با این مدل کوتاهی ، مدل مو شما را از این رو به آن رو می‌کنیم. با کوتاهی چتری، فرفری‌های شما را به شکل کوپ کوتاه پله پله می‌کنیم و با چتری فرفری کوتاه آراسته می‌کنیم.

ما در مرکز فرفری سنتر، انواع مدل‌های کوتاه کردن مو فر را با تخصص و مهارت بالایی انجام می‌دهیم. اگر به دنبال یک تغییر شگرف در چهره خود هستید، کوتاهی فرفری‌های خود را به ما بسپارید.

کوتاهی کرنلی موی فر

مدل کرنلی برای مو فرفری‌ها یکی از انتخاب‌های ایده‌آل و محبوب است چراکه استایل بسیار شیک و جذابی به چهره شما خواهد بخشید. این مدل به کوتاهی مو فر پسرانه نیز معروف است. در مرکز فرفری سنتر این مدل را به‌صورت تخصصی توسط بهترین کوپ کاران برای شما عزیزان انجام می‌‌دهیم.

کوتاهی مو فر بچه گانه

اگر کودک شما موهای فری دارد ما در مرکز فرفری سنتر به شما عزیزان خدمات کوتاهی مو فر بچه گانه را نیز ارائه می‌نماییم. شما عزیزان می‌توانید از بابت کیفیت بالای خدمات کوتاهی مو کودکان ما اطمینان خاطر داشته باشید چراکه افراد متخصص این خدمت را به شما عزیزان ارائه می‌نمایند.

فواید کوتاهی مو فر

آن چه که واضح است کوتاه کردن موها تأثیری در کنترل روند ریزش موهای شما نخواهد داشت. اما مزایایی دارد که نمی‌توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. یقیناً موها چه کوتاه چه بلند هر کدام جذابیت های خود را خواهد داشت. اما اگر کمی هم به جنبه کاربردی آن فکر کنید، مطمئناً نمیتوانید منکر فواید کوتاه کردن موها شوید. در حقیقت شما با کوتاهی مو و مرتب کردن آن، باعث می شوید که موهای شما ظاهر سالم‌تری پیدا کند. این به دلیل از بین رفتن بخش های درگیر موخوره و یا چند شاخه شده موها، با کوتاه کردن آنهاست. البته کم شدن شوره سر هم یکی از مزیت های مهم هیرکات برای شماست. برای مو فرفری‌ها نگهداری از مو کوتاه بسیار آسان‌تر می‌باشد. مو فر بلند نیازمند مراقبت‌های ویژه‌ای است که باید به آنها توجه داشته باشید. در صورتی که فرصت کافی برای انجام این رسیدگی‌ها ندارید پیشنهاد می‌نماییم تا برای حفظ سلامت موهای خود، حتما آنها را کوتاه نمایید.

بیایید از یک جنبه دیگر هم نگاه کنیم. بدون شک با داشتن یک ساعت طولانی کار روزانه، وقت چندانی برای رسیدگی به موهای بلند خود نخواهید داشت.

این به این معناست که شما نمی توانید به خوبی به نکات مراقبتی موها عمل کنید. به این ترتیب موهای شما آسیب پذیر تر شده و نتیجه آن چیزی جز موهایی ناسالم، ضعیف و شکننده نخواهد بود. البته از جنبه مالی آن هم نمی توان غافل شد. کوتاهی مو برابر با استفاده مقدار کمتر از محصولات مراقبت مو خواهد بود. البته این صرفه‌جویی هنگام انجام بسیاری از متدهای زیبایی و مراقبتی مانند کراتینه مو فر، رنگ و لایت مو فر و ... نیز به خوبی خود را نشان می‌دهد. زیرا معیار محاسبه هزینه هر یک از این موارد اندازه موهای شماست.

کوتاهی مو فر همچنین سبب می‌شود تا بتوانید راحت‌تر آن را استایل داده و جذابیت چهره خود را افزایش دهید.

آیا کوتاه کردن مو فر به سلامت آن کمک می‌کند؟!

با کوتاهی مو فر ؛

موخوره‌های شما و انتهای مو که شاخه شاخه شده است از بین می‌رود.

رشد موهای شما بیشتر خواهد شد.

موهای کوتاه حجیم‌تر نشان داده می‌شوند.

بیشتری می‌توانید به سلامت کف سر خود رسیدگی نمایید و در صورت داشتن شوره سر سریع‌تر می‌توانید به درمان آن بپردازید.

مشاوره تخصصی کوتاهی مو فر

در مرکز فرفری سنتر به شما عزیزان مشاوره تخصصی برای کوتاه کرده مو فر را ارائه می‌نماییم. ما با توجه به مدل فر موهای شما عزیزان، فرم چهره‌تان، اندازه موهای فعلی‌تان به شما عزیزان مشاوره ارائه می‌نماییم تا بتوانید بهترین مدل ممکن را برای موهای خود انتخاب نمایید. لازم به ذکر است توجه به اندام و وضعیت بدن نیز در مدل کوتاهی مو به شدت تاثیرگذار است. با استفاده از خدمات مشاوره کوتاهی مو فر ما در این مرکز تخصصی می‌توانید بهترین مدل کوتاهی مو فر را متناسب با ظاهر و استایل خود داشته باشید و جذاب‌تر شوید.

لازم به ذکر است که در این مشاوره نکات بسیار مهمی را در نظر خواهیم داشت، از جمله؛

برای اینکه بعد از کوتاه کردن مو فر خود پشیمان نشوید، لازم است که یک دلیل منطقی برای انجام آن داشته باشید. از دلایل رایج برای کوتاه کردن مو فر می‌توان به تغییر در استایل، رفع مشکلات ایجاد شده از قبل برای موها مانند موخوره داشتن، از بین بردن رنگ مو و … اشاره نمود. توجه کنید باید مدل مویی را انتخاب کنید که بعد از کوتاهی به هیچ عنوان دچار پشیمانی نشوید.

ما در مرکز فرفری سنتر در شناخت انواع بافت مو متخصص هستیم. ما با توجه به جنس موهایتان بهترین مدل ممکن را به شما پیشنهاد خواهیم داد. بطور مثال افراد با موهای نتازک باید از مدل موهای لایه‌‍ای استفاده نمایند تا موهای آن‌ها پرتر و حجیم‌تر نشان داده شود. یا مو فرفری‌هایی که خیلی مو حجیم دارند باید از حجم موهای آنها کمتر کرد تا بعد از کوتاهی موهای پف کرده و بهم ریخته‌ای نداشته باشند.